Gürsa Oluklu Mukavva ve Ambalaj

Vizyon & Misyon

Memleketimize faydalı işler yapabilme inancı ile değerlerimize önem veren yapımızı geliştirmeye devam edeceğiz. Oluklu mukavva ve koli üretimi konusunda, sektörün önemli firmalarından biri olarak, yol gösterme, öncü olma konusundaki çabalarımız sürecek.

Ülke ekonomisine olan katkımızı, ihracat alanına da yatırım yaparak daha ileriye götürme düşüncesindeyiz. Bununla ilgili gerekli alt yapı çalışmasını oluşturduk.

Tüketici ihtiyaçlarını doğru bir şekilde analiz ederek, gelecek tasarımları yapmaya özen gösteriyoruz. Çalışanlarımızı bu doğrultuda eğiterek, firmamız ile birlikte çalışanlarımızı da geleceğe hazırlıyoruz.

Başarımızın sürdürülebilir olması gerektiğinin farkındayız. Bu yüzden, çevreye saygılı üretim anlayışımızı daha da geliştireceğiz. Sosyal sorumluluk alanındaki katkılarımızı; milletimize olan vefa borcumuzu ödeyebilme düşüncesi ile artırarak devam ettireceğiz.

 

Misyonumuz

 

Firmamız; oluklu mukavva ve koli üretimi ile ambalaj sektörüne hizmet veriyor. Kullandığımız ileri teknoloji üreten makinelerimiz sayesinde, kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışımızı sürdürüyoruz.

Geniş bir ürün çeşitliliği olan firmamız; piyasada yer alan tüm sektörlerin ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmaktadır. Bu yüzden: otomotiv, gıda, tekstil, metal, demir, kırtasiye, cam ve ayakkabı sanayi gibi, farklı grupların ihtiyaçlarına yönelik olan, her türlü oluklu mukavva ve koli üretimini yapabilmekteyiz.

Piyasanın ihtiyaçlarına yönelik olarak neler yapabileceğimiz konusunda kendimizi güncelleyerek, kaliteli hizmet verme anlayışımızı sürdürüyoruz.