Gürsa Oluklu Mukavva ve Ambalaj

Hakkımızda

Hakkımızda

Gürsa Oluklu Mukavva ve Koli; 2015 kasım ayına kadar İstanbul Sultangazi’de bulunan fabrikasında hizmet vermiştir. Bu tarihten sonra; üretken, verimli, kaliteli ve büyümeye odaklı felsefesi doğrultusunda, Kıraç’ta bulunan 30.000 metrekarelik kapalı alana sahip modern tesislerine geçmiştir.

Yeni yerine geçen Gürsa; son teknoloji ile donatılmış olan oluklu ve konfeksiyon hatlarını kurmuş, böylelikle kapasitesini yüzde üçyüz arttırarak; aylık altıbin, yıllık 72.000 ton üretime ulaşarak, gücünü perçinlemiştir.

Bünyesinde bulunan; E, B, C dalga ve bunların bir arada kombinasyonuyla, çift dalga oluklu mukavva levha üretirken; pazarın ve müşterilerinin ihtiyaç duyduğu çok renkli ve hassas baskılı konfeksiyon makineleriyle de, en kaliteli ve en uygun ürünleri sunmayı başarabilmiştir.

Modern araç filomuz ve yüzyetmiş kişiden oluşan; deneyimli ve bilgili kadromuzla, bizim için herbiri kıymetli olan müşterilerimize, hizmet vermeyi sürdürüyoruz.

Ar-ge çalışmalarımıza yaptığımız yatırımları arttırarak, müşteri memnuniyetini ve kalite hedeflerimizi daima yükseltiyoruz.

Toplam kalite anlayışımızı her zaman koruyacak ve siz değerli müşterilerimize, çözüm ortağı olmayı sürdüreceğiz.