Gürsa Oluklu Mukavva ve Ambalaj

Başkan'dan

Ahmet Gürsoy

Gürsa Oluklu Mukavva ve Ambalaj 2015 yılı itibarı ile Kıraç bölgesinde yer alan, 30.000 metrekarelik kapalı alana sahip fabrikamıza, Gürsa ve Mikropak firmalarımız ile üretime başladık.

Büyümeye ve büyürken istihdam yaratmaya devam eden bir şirket anlayışına sahibiz. Bu yüzden; Çorlu sanayi bölgesinde, 40 dönümlük kendi arazimiz üzerinde yükselecek olan, yeni bir projeyi, yatırım planlarımız arasına aldık.

Toplam hacmi 50 Milyon Euro’luk olan bu proje; ağırlıkla Avrupa ülkelerine ihracat yapabilmeyi hedefliyor.

İnşaat sektörü ile ilgili araştırmalarımız devam ediyor. Önümüzdeki yıllarda, inşaat alanında istihdam yaratmak istiyoruz.

Kuruluşumuzdan bu yana babamın bana olan tavsiyelerini, şirket felsefesine dönüştürmeye çalıştım.

Bu yüzden, memleketimize faydalı işler yapabilme, doğru ve dürüst insan olabilme, memleketimizin ileriye dönük kalkınmasına bir nebze olsun fayda sağlayabilme umudu ile yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz.

Milletimize ve onun değerlerine saygıdan asla vazgeçmiyoruz. Çalışanlarımızın bu ölçülere uymasına özellikle dikkat ediyoruz.

İnançlı, ilkeli, doğru düzgün insan olarak iş yapma ve memleketimize katkı sağlayabilme kavramlarının, bana verdiği gücü, bende çocuklarıma vermeye çalışıyorum.

İkinci kuşak olarak kendime düşeni yaptığıma inanarak, şirket işlerini üçüncü kuşak olan çocuklarıma, büyük bir özgüven ve inançla devretmeye başladım.

Bu yüzden çok gururluyum. Çünkü çocuklarımın aynı ilkelere dikkat ederek, memleketimize faydalı işler yapacağına inanıyorum.

AHMET GÜRSOY
Yönetim Kurulu Başkanı